Bioderma Sensibio H2O Micellar Water 250ml
-15%

Bioderma Sensibio H2O Micellar Water 250ml

Мицеларна почистваща вода и препарат за премахване на грим за лице и очи за чувствителна кожа

код на продукта: 004216
миг наличност (на склад)
Bioderma Sensibio H2O Micellar Water Мицеларна почистваща вода и препарат за премахване на грим за лице и очи за чувствителна кожа 250ml Чиста, успокоена и без грим и замърсявания кожа. Идеална за чувствителна - нетолерантна кожа. Дерматологичната...  още
Препоръчителна цена на дребно  30,85лв.  (15,50€)
26,23лв. (13,18€)
Доставка 5 до 6 дни
BARCODE: 3701129812068
ТЕГЛО: 273gr

Bioderma Sensibio H2O Micellar Water Мицеларна почистваща вода и препарат за премахване на грим за лице и очи за чувствителна кожа 250ml

Чиста, успокоена и без грим и замърсявания кожа. Идеална за чувствителна - нетолерантна кожа. Дерматологичната мицеларна почистваща вода Sensibio H20 не се отмива и разтваря дори най-дебелия слой грим. Нейната ефективност е толкова отлична, колкото и поносимостта ѝ.

Ползи:

  • Почиства и премахва грим от лицето и очите
  • Успокоява и отпушва раздразнената кожа
  • Осигурява незабавно усещане за свежест
  • Поддържа защитната роля на кожната бариера
  • Не се изисква изплакване

Характеристики:

  • Без аромати
  • Без алкохол
  • Без парабени
  • Без сапун
  • Хипоалергенна

Специално разработена съвместно с дерматолози за лечение на чувствителни кожни заболявания, дерматологичната мицеларна почистваща вода Sensibio H2O предлага нежно почистване и премахване на грим за лицето и очите.

Мицелите на дерматологичната почистваща вода Sensibio H2O, чийто състав е подобен на естествените компоненти на кожата, ефективно улавят замърсителите, като същевременно запазват целостта на хидролипидния филм на кожата.

Съставът ѝ, с нормално pH и високочиста фармацевтична вода, е с отлична поносимост. Кожата е чиста, с усещане за комфорт и облекчение.

Дерматологично и офталмологично тествана.

  1. Навлажнете памучен тампон със Sensibio H2O Micellaire дерматологична почистваща вода.
  2. Нежно почистете и/или премахнете грима с мицеларна вода от лицето и очите.
  3. Повторете нанасянето, докато памукът стане чист.
  4. Внимателно потупайте лицето си с чиста памучна кърпа.

WATER (AQUA), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER) FRUIT EXTRACT, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, PROPYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, CETRIMONIUM BROMIDE.

  • Всички наши продукти са гръцки и доставките на нашите продукти започват от Гърция с ACS Courier или SPEEDY куриер
  • Разходите за доставка са безплатни при покупки над 96 лева, а при покупки под 96 лева се заплаща 8 лева
  • Плащането на вашата поръчка може да се извърши с наложен платеж, PayPal, връзка за плащане или с помощта на банкова карта
  • Поръчките се доставят в рамките на 5-6 работни дни
  • Повече информация за политическите мисии и рехабилитациите можете да намерите тук