Frezyderm After Nip Crilen 30ml
-24%

Frezyderm After Nip Crilen 30ml

Нежен гел за облекчаване на кожата след ухапвания

код на продукта: 003630
миг наличност (на склад)
Frezyderm After Nip Crilen нежен гел за облекчаване на кожата след ухапвания 30 ml Нежен гел, който успокоява раздразнената кожа след ухапвания от насекоми, както и при контакт с медузи, коприва и други дразнещи фактори. Комбинацията от растителни...  още
Препоръчителна цена на дребно  9,14€
6,95€
Доставка 5 до 6 дни
BARCODE: 5202888224263
ТЕГЛО: 30gr
Вижте също продукти в тази категория:
Грижа след ухапване от насекоми

Frezyderm After Nip Crilen нежен гел за облекчаване на кожата след ухапвания 30 ml

Нежен гел, който успокоява раздразнената кожа след ухапвания от насекоми, както и при контакт с медузи, коприва и други дразнещи фактори. Комбинацията от растителни и активни съставки осигурява противовъзпалителна защита и бързо облекчава раздразнението. Продуктът е напълно безопасен и може да се използва още от първата година. Не съдържа амоняк, камфор или ментол. Подходящ за употреба през деня, тъй като не предизвиква фоточувствителност.

Показания: За облекчаване на раздразнена кожа след ухапвания от насекоми, контакт с медузи, коприва и други дразнители.

Проучвания: Доказана безопасност и ефективност.

Нанасяйте веднага след ухапване. Подходящ за бебета и деца.

Противовъзпалително и успокояващо действие (Glycyrrhetinic Acid, Panthenol, Polidocanol). Не предизвиква фоточувствителност.

  • Всички наши продукти са гръцки и доставките на нашите продукти започват от Гърция с ACS Courier или SPEEDY куриер
  • Разходите за доставка са безплатни при покупки над 62€, а при покупки под 62€ се заплаща 5.03€
  • Плащането за вашата поръчка може да бъде извършено с наложен платеж или с банкова карта
  • Поръчките се доставят в рамките на 5-6 работни дни
  • Повече информация за политическите мисии и рехабилитациите можете да намерите тук